Par mums

Par mums
Informācijas tehnoloģijas mūsdienās ir mainījušas ne tikai uzņēmumu, bet arī cilvēku dzīvi. Bez informācijas tehnoloģijām nav iedomājama augšupeja, labklājība un konkurētspēja. Reti ir sastopami uzņēmumi, valsts iestādes vai organizācijas bez savas mājas lapas internetā.

Miljons IT ir augošs, kompetents uzņēmums informācijas tehnoloģiju nozarē. Mums ir svarīgi, lai klienti būtu pilnībā apmierināti ar mūsu izstrādātiem risinājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem. Informācijas tehnoloģiju jomā darbojamies jau vairāk par pieciem gadiem izstrādājot interneta mājas lapas, informācijas sistēmas un reklāmas bannerus. Par cik IT nozare attīstās strauji, mēs iepazīstamies un sekojam līdzi jaunākajām tehnoloģijām, lai spētu piedāvāt saviem klientiem labākus risinājumus.

Metode
Izstrādājot mājas lapas un informācijas sistēmas, strādājam pēc Agile software development darbības principiem. AGILE pamatideja ir pēc iespējas īsākā laikā nodot klienta rīcībā strādājošu sistēmu. Praksē, uzzinot prasības sistēmai, mēs kopā ar klientu izvērtējam svarīgāko un sakārtojam prioritātes pa soļiem, sākot ar nepieciešamāko. Sākam izsrādāt sistēmu un, parasti, jau pēc 2 nedēļām klients saņem produktu, kuru iespējams sākt lietot. Tādā veidā, sistēma regulāri tiek papildināta ar jaunām iespējām, līdz ir sasniegts vēlamais rezultāts. Nereti tieši šādas izstrādes metodes ietaupa lielus līdzekļus, jo, sākot izmantot sistēmu, izrādās, ka prioritātes ir pavisam citas, nekā sākumā plānots. Šādi sistēma tiek pilnveidota jau izstrādes procesā, iegūstot daudz pilnvērtīgāku gala produktu, ieguldot daudz mazākus līdzekļus. Izmantojot AGILE principus, klients vienmēr ir ieguvējs.

Mērķis
Būt labākajiem, piedāvājot klientiem optimālākus interneta tehnoloģiju risinājumus.

Misija
Nodrošināt kvalitatīvus uz jaunākajām tehnoloģijām bāzētus IT produktus un pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem.